16 balandžio 04, Pirmadienis 09:10

Aknė

Paprastieji spuogai (acne vulgaris)  yra labai dažna odos problema, su kuria susiduria apie 85 proc. suaugusiųjų iki 24 metų ir apie 50 proc. vyresnių nei 25 metų žmonių.

15 rugpjūčio 20, Ketvirtadienis 10:19

Rankų odos paraudimas

Rankų odos paraudimą gali sukelti daugybė priežasčių. Kai kuriais atvejais po šiuo simptomu slypi kur kas rimtesnės problemos negu tik nepalankus aplinkos poveikis odai. 

15 rugpjūčio 20, Ketvirtadienis 08:17

Raudonos dėmės ant odos

Nepriekaištinga ir lygi oda - šiuolaikiniam žmogui beveik nebepasiekiamas idealas, kadangi visi turime apgamų, randelių, įvairios spalvos dėmelių. Apskritai odos dėmės - tai ploteliai, kurie spalva skiriasi nuo likusios odos spalvos (t. y., plotai, kurie šviesesni ar tamsesni už aplinkinę odą). 

15 liepos 28, Antradienis 13:32

Rausvos dėmės ant odos

Nepriekaištinga ir lygi oda - šiuolaikiniam žmogui beveik nebepasiekiamas idealas, kadangi visi turime apgamų, randelių, įvairios spalvos dėmelių. 

15 liepos 28, Antradienis 13:05

Tamsios dėmės ant odos

Nepriekaištinga ir lygi oda - šiuolaikiniam žmogui beveik nebepasiekiamas idealas, kadangi visi turime apgamų, randelių, įvairios spalvos dėmelių. Apskritai odos dėmės- tai ploteliai, kurie spalva skiriasi nuo likusios odos spalvos (t. y., plotai, kurie šviesesni ar tamsesni už aplinkinę odą). Dėmės yra lygaus paviršiaus ir užsimerkus jų neįmanoma užčiuopti. Tiesa, yra keletas išimčių, kada jos gali būti šiurkščios ar su nedideliais paviršiaus nelygumais. 

15 liepos 10, Penktadienis 07:24

Herpes zoster infekcija arba juostinė pūslelinė

Juostinė pūslelinė - tai virusinis susirgimas, kuriam būdingas skausmingas, vienpusis odos ir nervo pažeidimas. Ligą sukelia virusas Varicella zoster, kuriuo užsikrečiama nuo sergančiojo vėjaraupiais ar juostine pūsleline. 

15 gegužės 18, Pirmadienis 16:07

Furunkuliozė

Furunkulas (votis, šunvotė) - tai gilus pūlingas plauko folikulo,  gretimos riebalinės liaukos ir kitų aplinkinių audinių uždegimas. Jeigu furunkulų atsiranda visame kūne, liga vadinama furunkulioze.

15 gegužės 06, Trečiadienis 07:10

Odos paraudimas aplink akis

 

15 gegužės 06, Trečiadienis 07:09

Baltos dėmės ant odos

Baltos odos dėmės - tai ne tik akį rėžiantis kosmetinis defektas, sukeliantis pacientui diskomforto jausmą, bet kartu tai gali būti ir ligos simptomu. Daugumoje atvejų baltos dėmės ant odos nėra itin rimtų ligų, reikalaujančių skubaus gydymo, požymiu.

15 gegužės 06, Trečiadienis 07:08

Odos navikų tipai

Odos navikai skirstomi į kelis pagrindinius tipus:

  • Gerybiniai odos dariniai
  • Ikivėžiniai odos pažeidimai
  • Piktybiniai odos navikai
Puslapis 1 iš 3