Paskambinkite mums

Tel.: +370 5 205 26 06

Tel.: +370 659 57933

Užpildykite informaciją

Šiame etape būsite paprašytas/a kuo tiksliau apibūdinti savo susirgimo simptomus. Klausimai bus pateikti nurodyta tvarka:

Vardas
Pavardė
El. paštas
Gimimo metai
Padarykite 3 nuotraukas probleminių sričių (apgamai ir t.t.) ir jas prisekite

Kokie nusiskundimai, pakitimai Jums kelia nerimą? Prašome juos detalizuoti (pvz., ar tai yra odos bėrimas, skausmas, niežėjimas, šlapiavimas, odos darinys ar kt. pakitimai).

Kada atsirado pakitimai, nusiskundimai (nuo ko viskas prasidėjo, kaip atrodė, tolimesnė įvykių vystymosi eiga...)? Pvz., jei tai bėrimas - kada ir kur atsirado, kiek dienų jau beria, kurios vietos išbertos, ar plinta (aprašyti plitimą eiliškumo tvarką). Jei odos darinys – nuo vaikystės ar naujai atsiradęs, kada pradėjo keistis ar kada atsirado, kokie pakitimai, kas išprovokavo ir pan.

Ar yra simptomai? Jei taip, kokie (pvz., niežti, degina, peršti, skauda, karščiuojate). Įvertinkite jų stiprumą 10 balų sistemoje ( kai 0 - nieko nejaučiate, o 10 - negalite kentėti).

Ar buvo anksčiau skirtas gydymas dėl šios problemos (ligos)? Jei taip, kokie buvo skirti vaistai? Ar buvo efektas ir koks?

Kokios ligos Jums buvo nustatytos ankščiau bei kokiomis ligomis sergate šiuo metu (kaip odos ligos, taip ir vidaus organų ligos bei lėtinės ligos, kaip, pvz, cukrinis diabetas ir kt.)?
Ar turi panašių skundų kas nors iš šeimos narių?

Ar jūs vartojate kokius nors vaistus ar maisto papildus?

Ar jums kada nors buvo pasireiškusi alerginė reakcija (alergija) į vaistus?

Ar esate kam nors alergiškas?

Kuo tikslesni bus Jūsų atsakymai, tuo tvirtesnė bus ir gydytojo diagnozė. Investuokite truputį laiko į savo sveikatą!


Registruotis