Apie mus

Kas mes esame?

Mes esame gydytojai dermatologai ir teikiame nuotolines dermatologijos paslaugas gydymo įstaigoms, taip pat ir tiesiogiai pacientams. Ondermatolog.lt paslauga įkurta 2015 m., siekiant gerinti patogesnį susisiekimą su profesionaliais gydytojais ir gauti kokybiškas konsultacijas nuotoliniu būdu.

Ką rinktis - nuotolinę Ondermatolog.lt ar tiesioginę gydytojo konsultaciją?

Mūsų pacientams dar nėra įprasta konsultuotis nuotoliniu būdu, tačiau pacientai išbandę šią paslaugą labai dažnai lieka patenkinti savo pasirinkimu. Mes garantuojame, kad iškilus tiesioginės konsultacijos būtinybei, suteiksime ją nemokamai, arba su nedidele priemoka, padengiančią netiesioginės ir tiesioginės konsultacijų kainų skirtumą mūsų medicinos centruose Vilniuje, Klaipėdoje ir Druskininkuose. Pasirinkę nuotolinę konsultaciją, Jūs išvengiate eilių, taupote savo laiką, gaunate profesionalią gydytojo konsultaciją net neišėję iš namų. Ypač dažnai mūsų pacientai renkasi nuotolinę gydytojo konsultaciją vietoj pakartotinio tiesioginio vizito.

Ondermatolog.lt gydytojai

Visi konsultuojantys dermatologai yra licencijuoti gydytojai specialistai, keli iš jų - medicinos mokslų daktarai. Jie per daug darbo metų užsitarnavo gerą vardą, turi daug patirties ir išgydė ne vieną tūkstantį pacientų.

Apie mus
Nufotografuokite

Nufotografuokite

Užpildykite informaciją

Užpildykite informaciją.

Siųskite

Siųskite