Paskambinkite mums

Tel.: +370 5 205 26 06

Tel.: +370 659 57933

Call to action

Padarykite nuotraukas

Labai svarbu atkreipti dėmesį į nuotraukų bei jų pateikimo kokybę. Tai - bene svarbiausia paciento anketos sudedamoji dalis. Nuo to, kaip Jums pavyks nufotografuoti savo odos problemą, priklauso ir tai, kaip lengvai gydytojas galės nustatyti tikslią diagnozę. Todėl labai svarbu nuotraukas padaryti kokybiškas. Pateikiame keletą žingsnių tai pasiekti:

  • Geriausia fotografijas atlikti skaitmeniniu fotoaparatu arba išmaniuoju telefonu, kurio foto kamera yra ne mažiau negu 5 megapikseliai.
  • Nuotraukos kokybei yra labai svarbus apšvietimas. Nuotraukas būtina daryti natūralioje dienos šviesoje, geriausia – priešais langą, tačiau venkite tiesioginių spindulių, išjunkite fotoaparato blykstę.
  • Įsitikinkite, kad vaizdas gerai sufokusuotas.
  • Pirmoji nuotrauka turėtų parodyti anatominę sritį, kurioje pasireiškė odos pakitimai (pvz nugara, rankos ir t.t).
  • Antroji nuotrauka turi būti padaryta 25-30 cm atstumu nuo darinio ar bėrimo elementų.
  • Trečioji nuotrauka turi būti padaryta kuo arčiau nuo fotografuojamo objekto, bet išlaikant gerą fokusavimą. Nuotrauka neturi būti išplaukusi. Geriausia būtų fotografuoti kiek kitu kampu.
  • Galiausiai tai, ką būtina padaryti – priartinkite nuotraukas ir įsitikinkite, kad vaizdas aiškus ir neišsiliejęs.

Teisingai atlikti žingsniai garantuoja aiškų gydytojo atsakymą. Kartais trys nuotraukos gali išgelbėti…


Registruotis

Užpildykite informaciją
Užpildykite informaciją

Šiame etape būsite paprašytas/a kuo tiksliau apibūdinti savo susirgimo simptomus. Klausimai bus pateikti nurodyta tvarka:

Vardas
Pavardė
El. paštas
Gimimo metai
Padarykite 3 nuotraukas probleminių sričių (apgamai ir t.t.) ir jas prisekite

Kokie nusiskundimai, pakitimai Jums kelia nerimą? Prašome juos detalizuoti (pvz., ar tai yra odos bėrimas, skausmas, niežėjimas, šlapiavimas, odos darinys ar kt. pakitimai).

Kada atsirado pakitimai, nusiskundimai (nuo ko viskas prasidėjo, kaip atrodė, tolimesnė įvykių vystymosi eiga...)? Pvz., jei tai bėrimas - kada ir kur atsirado, kiek dienų jau beria, kurios vietos išbertos, ar plinta (aprašyti plitimą eiliškumo tvarką). Jei odos darinys – nuo vaikystės ar naujai atsiradęs, kada pradėjo keistis ar kada atsirado, kokie pakitimai, kas išprovokavo ir pan.

Ar yra simptomai? Jei taip, kokie (pvz., niežti, degina, peršti, skauda, karščiuojate). Įvertinkite jų stiprumą 10 balų sistemoje ( kai 0 - nieko nejaučiate, o 10 - negalite kentėti).

Ar buvo anksčiau skirtas gydymas dėl šios problemos (ligos)? Jei taip, kokie buvo skirti vaistai? Ar buvo efektas ir koks?

Kokios ligos Jums buvo nustatytos ankščiau bei kokiomis ligomis sergate šiuo metu (kaip odos ligos, taip ir vidaus organų ligos bei lėtinės ligos, kaip, pvz, cukrinis diabetas ir kt.)?
Ar turi panašių skundų kas nors iš šeimos narių?

Ar jūs vartojate kokius nors vaistus ar maisto papildus?

Ar jums kada nors buvo pasireiškusi alerginė reakcija (alergija) į vaistus?

Ar esate kam nors alergiškas?

Kuo tikslesni bus Jūsų atsakymai, tuo tvirtesnė bus ir gydytojo diagnozė. Investuokite truputį laiko į savo sveikatą!


Registruotis